KONST / Litografier / Färglitografi 12486044
nr 1248 6044
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1970,202/360, bladets mått: 42x32´ca
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:58:16
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe